Piękny wielkanocny stół – konkurs « Urządzenia Gastronomiczne

Piękny wielkanocny stół – konkurs

Wielkanoc za pasem, warto więc rozpocząć przygotowania. Tą myślą kierował się również producent ekskluzywnych sztućców Gerlach, oferujący najwyższej jakości produkty stołowe: sztućce, porcelanę , oraz garnki ogłosił konkurs na najlepszą wielkanocną stylizację. Jednak zmagania nie będą dotyczyć najlepszego zestawienia najnowszych trendów odzieżowych. W konkursie „Wyjątkowy Stół” zadaniem uczestników jest wykonanie możliwie jak najciekawszej aranżacji wielkanocnego stołu.

W natłoku przygotowań warto poświęcić kilka chwil na przemyślenie wyglądu naszego wielkanocnego stołu. Zerwijmy z klasycznymi serwetkami i szarościami! Aby uczcić wiosnę, przywitajmy ją kolorami, zielenią – wszystkim tym, co pobudza i nas do życia. Może tym razem najmłodsi przejmą pałeczkę? Aranżacja w wykonaniu milusińskich na pewno będzie niepowtarzalna i wykonana z sercem. Może miejscami nie do końca tak doskonała jak sklepowe wyroby ale za to jaka piękna! Więc w tym roku zapomnij o masowej produkcji z supermarketu, nie idź na łatwiznę, spraw, aby to najważniejsze w roku śniadanie miało odpowiednią oprawę.

Jeśli już udało się wymyślić stylizację, a Twój stół jest piękny i oryginalny niczym arcydzieło godne francuskich wybiegów mody – chwyć za aparat fotograficzny, rób zdjęcie i szybko wyślij je pod adres: konkurs@gerlach.com.pl. Organizatorzy czekają na zdjęcia w formacie *jpg, w rozmiarze nieprzekraczającym 2Mb. Na zgłaszanie swoich prac masz czas jeszcze do 28.03. Co w zamian, zapytasz? Główną nagrodą konkursu jest ekskluzywny komplet sztućców z kompletu Retro (13 szt.) do kawy dla 6 osób.

Gerlach – Marka istniejąca na naszym rynku już od ponad 250 lat, została już wielokrotnie nagrodzona zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Wszystkie wyroby opatrzone logo tego producenta urzekają niepowtarzalnym wzornictwem, które ze zwykłego posiłku uczynią królewską ucztę. Z konkursem „Wyjątkowy Stół”, Ty sam możesz stać się dumnym posiadaczem jednego ze słynnych kompletów, które posłużą Ci przez niejedną następną Wielkanoc.

Wszystkim chętnym radzimy zapoznać się ze szczegółami regulaminu konkursu, dostępnymi pod adresem http://gerlach.pl/pl/aktualnosci/konkurs-regulamin. Przypominamy również o obligatoryjnym zamieszczeniu zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.

 

 


Podziel się tym wpisem

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More


Odpowiedz