Mały siłacz – zmywarka GS 630 « Urządzenia Gastronomiczne

Mały siłacz – zmywarka GS 630

Zmywarka GS 630Powoli zauważamy ciekawą tendencję w świecie urządzeń gastronomicznych. Wszystkie one są stopniowo coraz mniejsze i bardziej kompaktowe. Obecnie, na stosunkowo niewielkiej powierzchni poszczególnych maszyn dostajemy funkcjonalność nieporównywalnie większą niż ta w mechanicznych kolosach sprzed zaledwie kilku lat. Wspominaliśmy już o miniaturowym piecyku Convotherm mini 2in1, a w tym miejscu napiszemy o najmniejszej na świecie zmywarce, która dzięki swoim rozmiarom stworzy z nim idealny kuchenny duet.

Zauważmy, że zabawkowe niemalże wymiary pozwalają zaoszczędzić nie tylko miejsce, ale i energię. W dobie szalejącego na całym globie kryzysu finansowego, jest to cecha, którą już standardowo oczekuje się od wszystkich urządzeń, jakie przychodzi nam kupować. Więc cóż tak niezwykłego wnosi zmywarka GS 630 do świata gastronomicznych sprzętów?

Przede wszystkim: jej wymiary ( 87 / 60 / 40 cm) sprawiają, że zmieści się ona wszędzie, producent zaleca jej montaż pod blatami stołów, co pomoże maksymalnie wykorzystać powierzchnię kuchni. Zmywarka umyje wszystkie, standardowo używane w gastronomii sprzęty: pojemniki, tace, sztućce a nawet szkło. Urządzenie pozawala zachować najwyższy poziom higienicznej czystości, niezbędnej podczas prowadzenia lokalu, czy też podczas produkcji żywności w piekarni lub przetwórni mięsa. Wyjęte z niej sprzęty będą całkowicie wolne od wszelakich widocznych i niewidocznych zanieczyszczeń, eliminując ryzyko rozprzestrzeniania się chorób i drobnoustrojów.

Dzięki poczwórnemu systemowi filtrującemu w technologii oczyszczania roztworu myjącego Mediamat, zmywarka GS 630 pracuje zgodnie z najbardziej restrykcyjnymi wymogami odnośnie higieny pracy w gastronomii. Długość mycia i ciśnienie wody można dostosować samodzielnie, zależnie od stopnia zabrudzenia naczyń. Obsługa urządzenia nie wymaga od użytkownika znajomości skomplikowanych technologii, ani nawet języków obcych. Zmywarka jest uruchamiana jednym przyciskiem,ma intuicyjny interfejs z wyraźnymi, kolorowymi symbolami. Codzienną konserwację ułatwiono poprzez instalację automatycznego systemu czyszczącego, równie łatwy jest demontaż poszczególnych elementów. Nawet jeśli już zaistnieje jakakolwiek usterka, jest duża szansa, że urządzenie samo zlokalizuje źródło problemów. W każdym wypadku można liczyć na fachową i szybką pomoc ze strony serwisu producenta, niemieckiej firmy Winterhalter..

Jeśli tych atrakcji jest nadal za mało, dodamy tylko, że zmywarka zmywarka GS 630jest laureatem prestiżowej nagrody na międzynarodowych targach gastronomicznych EuroGastro 2011 w kategorii „Wyposażenie zaplecza kuchennego”.

Jak wspomnieliśmy, kryzys ekonomiczny sprawia, że przychodzi nam coraz bardziej zmniejszać sprzęty. Z kolei postęp technologiczny każe na tej małej powierzchni zamieszczać jak najwięcej udogodnień. Świat ciągle idzie do przodu więc miniaturyzacja i najnowsze rozwiązania są przyszłością przemysłu gastronomicznego.


Podziel się tym wpisem

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More


Odpowiedz